👤

0,005 mm +100hm = ? m
21h20min+17h37min?
URGENT DAU COROANA SI TOATE PUNCTELE MELE!!!



Răspuns :

Răspuns:

Explicație:

0,005mm=0,000005m

100hm=10000m

0,000005m+10000m=10000,000005m

21h20min+17h37min=38h57min=1z14h57min

Vă mulțumim pentru vizita pe site-ul nostru dedicat Fizică. Sperăm că informațiile prezentate v-au fost utile. Dacă aveți întrebări suplimentare sau nevoie de ajutor, vă rugăm să ne contactați cu încredere. Așteptăm cu drag să reveniți și nu uitați să ne salvați în lista dumneavoastră de favorite!


En Studentsy: Alte intrebari