👤

dezvoltă problema folosind o dată din afișul alăturat listă de prețuri apă minerală 2 RON ciocolată 6 RON pateu 3 RON dropsuri 1 RON​

Răspuns :

Răspuns:

Ii greu sa faci singur? vabse deloc

Explicație:

mie mii foame