👤

U=0,8 m=800kg v1= 90km/h v2=54km/h. Aflați: a) L=? b) Ff=?

Am reușit să aflu L, dar nu știu cum să aflu în continuare Ff.
Urgent! ​


Răspuns :

Răspuns:

60 m/s

Explicație:

am avut aceeasi problema la scl.cu placere